بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی

حتما به یاد دارید که فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، نقطه‌عطفی در زندگی همه ما بوده است و برای گذر از این مرحله تلاش‌های بسیاری کرده‌ایم. وقتی این اتفاق هیجان‌‌انگیز را کنار دوستان و خانواده جشن بگیریم، حضور، جملات امید بخش و بازکردن هدایا احساس خوبی به ما می‌دهد. بی‌شک دلمان می‌خواد دوستان و عزیزانمان نیز این لحظه شیرین را تجربه کنند. اگر به جشن فارغ‌التحصیلی دعوت شده‌اید و به فکر خرید هدیه خاص و دوست‌داشتنی‌ای هستید، پیشنهاد می‌کنیم که درباره خرید بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی کمی بیش از دیگر هدایا تحقیق کنید و انواع کالاها را در همه بازه‌های قیمت بررسی کنید.

مهم‌ترین نکته در انتخاب کادوی فارغ‌التحصیلی برای دختر یا پسر، توجه به روحیه و سبک زندگی او است. شاید باید به‌سراغ هدایای مرسوم و سنتی بروید یا با هدیه‌ای خاص دوستتان را خوش‌حال کنید. در مقابل سخت‌پسندها بهتر است راه آسان را انتخاب کنیم و با کارت هدیه، کار را به خودشان بسپاریم. در این مطلب، بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی را به شما معرفی خواهیم کرد تا با خیالی آسوده به مهمانی بروید و سفیر خوش‌حالی باشید.

بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی

۱. کیف دستی جادار

روزهای بعد از فارغ‌التحصیلی با گردش، سفر و حتی راهی‌شدن به‌سمت دنیای کار همراه خواهد بود؛ بنابراین چه هدیه‌ای جذاب‌تر از کیف دستی جادار و به‌نسبت بزرگ که از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد در آن جا شود؟! این کیف برای تعطیلات آخر هفته، سفر و رفتن به سر کار مناسب است و مثل کیسه‌ای جادویی تمام لوازم را می‌بلعد.

این کیف دستی را بخرید و روی کارت بنویسید: «تبریک می‌گم! برای لذت‌بردن از فارغ‌التحصیلی بهتره داخل کیفت رو پر کنی!»

۲. نسخه‌ای نفیس و اختصاصی از کتاب موردعلاقه

عاشقان کتاب و مطالعه را می‌توانید با نسخه‌ای نفیس با جلد چرمی از کتاب موردعلاقه آنها شگفت‌زده کنید. همین‌طور می‌توانید به‌سراغ نسخه اصلی و انگلیسی کتاب‌های معروفی همچون غرور و تعصب، زنان کوچک و… بروید تا بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی ازطرف شما باشد.

روی کارت تبریک بنویسید: «فصل جدید از داستان زندگی‌ت رو تبریک می‌گم!»

۳. بازی مهیج

بازی های فکری و هیجان‌انگیز، چه برای دختر و چه برای پسر، جذاب‌اند. حالا که وقت فارغ‌التحصیلی رسیده و دیگر خبری از کلاس درس و دانشگاه نیست، بازار بازی‌های فردی و دسته‌جمعی گرم می‌شود. می‌توانید انواع بازی‌های دیجیتالی، لوازم بازی‌های ورزشی مثل گلف یا صفحه بازی و وسایل انواع سرگرمی‌های فکری و دسته‌جمعی را تهیه کنید. برای طرف‌داران سرگرمی و هیجان، این هدیه بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی محسوب می‌شود.

روی کارت تبریک بنویسید: «لحظه‌های شاد و پر از سرگرمی منتظرته!»

۴. کیف‌های مخصوص کارت‌های بانکی و شناسایی

کیف‌های مخصوص کارت‌های بانکی و شناسایی برای هر فرد لازم‌اند و هدیه‌ای با چاشنی نظم خواهند بود. دستتان در انتخاب باز و دنیایی از رنگ و طرح مختلف پیش رویتان است.

کارت تبریک را درون یکی از پاکت‌های کیف بگذارید و روی آن بنویسید: «امیدوارم تمام کارت‌های شانس برای تو باشه!»

۵. لیوان با لوگوی دانشگاه

یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین هدایای فارغ‌التحصیلی، یادبودی از دانشگاه است. با خرید لیوانی بزرگ و چاپ لوگوی دانشگاه یا یکی از عکس‌های دسته‌جمعی جلوی سردر دانشگاه روی آن، هدیه شما خاطره‌ساز خواهد شد. امتحان کنید. مطمئن باشید دوستتان هیجان‌‌‌زده خواهد شد.

روی کارت بنویسید: «به یاد طعم خوش چای دم‌نکشیده بوفه دانشگاه و جمع گرمی که داشتیم!»

۶. قهوه و ماگ‌های رنگی

ماگ از آن دسته هدیه‌هایی است که همه دوست دارند و به آن نیاز پیدا می‌کنند. ماگ بهترین هدیه برای کسانی است که عادت دارند همیشه یک لیوان بزرگ قهوه روی میز کارشان داشته باشند. مجموعه‌ای رنگارنگ از ماگ‌ها تهیه کنید و به‌همراه بسته‌ای قهوه درجه‌یک به جشن فارغ‌التحصیلی بروید.

روی کارت تبریک بنویسید: «راه رسیدن به موفقیت های بزرگ مثل یه لیوان قهوه می‌مونه. با تلخی شروع می‌شه؛ اما آخرش یه دنیا آرامشه!»

۷. کیف عایق‌دار و گرم‌نگهدارنده غذا

روزهای بعد از پایان درس و دانشگاه، ممکن است روزهای رفتن به کار و دنیای تجارت باشد. ناهار سر کار را باید گرم و تازه خورد تا انرژی لازم برای خلق ایده‌های خلاقانه و جدید وجود داشته باشد؛ پس کیف عایق‌دار نگهدارنده غذا می‌تواند یکی از گزینه‌های فهرست بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی باشد.

روی کارت بنویسید: «موفقیتت رو تبریک می‌گم! خواستم ناهارت رو همیشه گرم نوش جون کنی!»

۸. بالش گردنی

بالش گردنی برای سفرهای طولانی یا نشستن روی صندلی‌های خسته‌کننده دفتر کار فوق‌العاده خواهد بود.

روی کارت بنویسید: «یک یادگاری به‌پاس آرامش!

۹. ضبط‌کننده صدا

برای جلسه های کاری مهم، به دستگاه ضبط‌کننده صدا بسیار نیاز است؛ به‌خصوص در روزهای شروع کار که اضطراب و کم‌تجربگی باعث حواس پرتی و خوب گوش‌ندادن می‌شود.

روی کارت بنویسید: «برای ثبت صداهای مهم زندگی!»

۱۰. زیورآلات زیبا

اگر قصد دارید بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی را بخرید، پیشنهاد اول ما برای دخترخانم‌ها زیورآلات است. خانم‌ها در تمام مراحل زندگی به زیورآلات علاقه دارند و از گرفتن چنین هدیه ‌جذابی هیجان‌زده می‌شوند.

روی کارت تبریک بنویسید: «بعد از این راه طولانی و سختی‌های رسیدن به موفقیت، امروز مثل جواهر می‌درخشی!»

۱۱. انواع کتاب‌های انگیزشی و موفقیت در دنیای تجارت

بعد از فراغت از تحصیل و شروع فصل کار و تجارت در زندگی، به تجربه‌های دیگران و افراد موفق نیاز پیدا خواهیم کرد. با خرید کتاب های انگیزشی و روش‌های موفقیت در بازار کار، این تجربه را در اختیار دوستتان قرار دهید.

روی کارت هدیه بنویسید: «برای شما یک پیغام ازطرف افراد موفق رسیده!»

۱۲. چمدان‌های سفری

فرقی نمی‌کند که قصد دارید هدیه فارغ‌التحصیلی را برای پسر بخرید یا برای دختر، چمدان وسیله موردنیاز همه محسوب می‌شود. جشن فارغ‌التحصیلی باید با سفری مهیج ادامه پیدا کند. چمدان‌های رنگارنگ انتخاب خوبی خواهند بود.

روی کارت بنویسید: «همیشه به سفر!»

۱۳. تی‌شرت‌های خوش‌طرح و اسپرت

گزینه بعدی در فهرست بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی، انواع تی‌شرت‌های رنگارنگ است؛ هدیه‌ای راحت و جذاب که برای هر شخصی، به‌خصوص آقایان، کاربرد دارد.

روی کارت بنویسید: «مثل همیشه خوش‌لباس باش!»

۱۴. کیف‌های کوچک برای لوازم شخصی

کیف‌های کوچک برای لوازم شخصی، بیشتر برای خانم‌ها کاربرد دارند؛ به‌این‌ترتیب آنها می‌توانند به لوازم شخصی خود، به‌خصوص لوازم آرایشی، نظم دهند.

روی کارت بنویسید: «برای لوازم کوچیک، اما مهم!»

۱۵. تندیس‌های دکوراتیو مخصوص میز کار

وقت کار باید همیشه میزان انرژی زیاد باشد تا ایده‌‌های ناب متولد شوند. بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی برای شخصی که تازه وارد محیط کار شده است، دریافت انرژی خوب از محیط اطراف است. این انرژی را می‌توانید با خرید تندیس یا هر شی دکوراتیو دیگر به او هدیه بدهید تا با دیدن آن روی میز کار حسی خوب دریافت کند. بهتر است این مجسمه‌ها المانی از موفقیت یا سردیس افراد مشهور دنیا در بازار تجارت باشند.

روی کارت تبریک بنویسید: «مثل موفق‌ها فکر کن!»

۱۶. انواع دفترچه‌های شیک و فانتزی

برای یادداشت روزانه، برنامه ریزی، ایده های خلاقانه و نکات جلسه‌های کاری، داشتن دفترچه شیک و زیبا بسیار مهم است. این گزینه را نیز باید به فهرست کادوی جشن فارغ‌التحصیلی اضافه کنید.

روی کارت تبریک بنویسید: «امیدوارم ایده‌های نابی که توی این دفتر می‌نویسی، خیلی زود محقق بشن!»

۱۷. هندزفری بی‌سیم

بازکردن گره‌های سیم هندزفری به‌طور میانگین ۵ دقیقه از زمان ما را در هر روز به خود اختصاص می‌دهد؛ بنابراین با خرید هندزفری بی‌سیم به دوستتان کمک خواهید کرد که بیش از سی ساعت را در سال ذخیره کند!

روی کارت تبریک بنویسید: «صداها رو باید بی‌معطلی شنید!»

۱۸. اشتراک سالیانه مجله یا برنامه‌های فرهنگی

برای دوستداران فرهنگ و هنر هیچ هدیه‌ای به‌اندازه فرصت مطالعه مجله‌های مهم کشور یا شانس استفاده از بلیت‌های تخفیف‌دار برای رفتن به سالن‌های تئاتر، سینما و کنسرت ارزشمند نیست. از این هدیه جذاب و خاص غافل نشوید.

روی کارت تبریک بنویسید: «امیدوارم توی مسیر موفقیت اشتراک مادام‌العمر داشته باشی!»

۱۹. کارت هدیه

بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی سخت‌پسندها کارت هدیه است تا به سلیقه خودشان انتخاب کنند.

روی کارت تبریک بنویسید: «این هدیه برای تو که همیشه بهتر از همه انتخاب می‌کنی!»

۲۰. یک سبد گل تازه

چه کسی می‌تواند بهترین‌بودن گل را برای هدیه انکار کند؟ یک سبد پر از گل‌های رنگارنگ هرکسی را خوش‌حال می‌کند و پر از پیام‌های خوب است.

روی کارت بنویسید: «تبریک می‌گم و امیدوارم زندگی‌ت پر از رنگ و عطر باشه!»

انتخاب کنید

انتخاب بهترین هدیه برای فارغ التحصیلی کار سختی نیست و فقط کافی است که شخص مقابل را به‌خوبی بشناسید؛ از سلیقه او آگاه باشید و متناسب با میزان هزینه مدنظرتان، بهترین‌ها را انتخاب کنید. امیدواریم این فهرست به شما کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی